Rindizet debati: Noizy me Ferrari borxh. Ja pronari i vërtetë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 20-08-2017 Rindizet debati: Noizy me Ferrari borxh. Ja pronari i vërtetë

Noizy njihet për fiksimin e tij për makinat luksoze dhe ka shumë të tilla madje ato gëzojnë edhe statusin si "të dashurat" e tij, si dhe kanë edhe emra, si Shakira, Rihanna. Vitin e kaluar makina e re e reperit Ferrari 340 bëri namin.

Sipas postieri.net thuhet se kjo makinë nuk është në pronësi të tij dhe se pronari i vërtetë i saj është Samir Gërvallës. Ai është pronar i një klubi nate në Gjermani, por njëkohësisht edhe shok i Noizyt.

Duke qenë një nga reperët më të paguar në Shqipëri duket e çuditshme pse Noizy del në foto me makina borxh kur mund ta blejë vetë një të tillë.

swtr2w4t3wty4tg4yh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021910905838013
array(1) { ["section"]=> string(65) "rindizet-debati-noizy-me-ferrari-borxh-ja-pronari-i-vertete-89660" }