Rinis seanca në Kuvend, por me sallën e boshatisur (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 12-09-2017 Rinis seanca në Kuvend, por me sallën e boshatisur (FOTO)

Pas ndërprerjes për një pushim prej 45 minutash kanë rinisur punimet në seancën parlamentare në Kuvend.

Megjithatë, ra menjëherë në sy salla e boshatisur, ndërsa kishte marrë fjalën e saj ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla.

Gjatë pushimit, deputetët e Partisë Demokratike u shkëputën edhe për të përkujtuar 19 vjetorin e vrasjes së ish-deputetit të ndjerë, Azem Hajdari. Përfaqësues të PD dhe familjarët e Hajdarit kanë kryer homazhe pranë memorialit të vendosur pranë ish-selisë së PD në Tiranë.  

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048640966415405
array(1) { ["section"]=> string(60) "rinis-seanca-ne-kuvend-por-me-sallen-e-boshatisur-foto-92061" }