“Rio 2016”, notari shqiptar përfundon garën i pari, ja rezultatet dhe renditja

Publikuar tek: sport, më 17:23 11-08-2016 “Rio 2016”, notari shqiptar përfundon garën i pari, ja rezultatet dhe renditja

Notari shqiptar Sindi Hoxha ka përmbyllur garën e tij në Baterinë e parë duke dalë i pari me kohën 22.80 sekonda për 50 metra stil i lirë.

Ky është një rezultat mjaft i mirë për notarin Hoxha por fatkeqësisht jo i mjaftueshëm për ta çuar në fazën e gjysmëfinales.

Me kohën 22.80 sekonda Hoxha ka arritur të renditet në vendin e 41 ndërsa koha më e mirë mbahet nga notari urkainas me 21.49 sekonda.

Screasd3333hot_1.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24172902107239
array(1) { ["section"]=> string(80) "rio-2016-notari-shqiptar-perfundon-garen-i-pari-ja-rezultatet-dhe-renditja-49458" }