Rishfaqet Jozefina Topalli, injoron totalisht Bashën, s’takon as Berishën

Publikuar tek: barometri, më 09:13 20-07-2018 Rishfaqet Jozefina Topalli, injoron totalisht Bashën, s’takon as Berishën Jozefina Topall

Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli, është rishfaqur për herë të parë pas kaq kohësh në përurimin e bustit të ish-kryetarit të Kuvendit Pjetër Arbnori.

Topalli u sigurua të takonte familjarët e Arbnorit fill pasi kreu i PD Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha ishin larguar.

Marrëdhëniet mes Bashës e Topallit dihen, qëkur kryedemokrati e la jashtë listave të 25 qershorit por ajo që nuk dihet, është si është marrëdhënia e Topallit me ish-liderin Berisha. Për këtë të fundit, Topalli nuk ka folur më edhe pse, dikur ata kanë qenë krahu i djathtë i njëri-tjetrit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26055407524109
array(1) { ["section"]=> string(78) "rishfaqet-jozefina-topalli-injoron-totalisht-bashen-s-takon-as-berishen-128485" }