Rishfaqet më në fund Monika Kryemadhi, pranë oxhakut me aktorin e njohur: Le të bien edhe gurë!

Publikuar tek: politike, më 16:23 27-02-2018 Rishfaqet më në fund Monika Kryemadhi, pranë oxhakut me aktorin e njohur: Le të bien edhe gurë!

Monika Kryemadhi është "bërë më në fund e gjallë", pas shumë kohësh mungesë jo vetëm në rrjetet sociale, por edhe në seancat plenare të zhvilluara.

 Me anë të një postimi, kryetarja e LSI-së shfaqet në krahë të aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku pranë një oxhaku, ku është shprehur se ndodhet në shoqëri të mirë.

“Ditë e ftohtë sot, por me ngrohtësinë e miqve dhe entuziazmin e tyre dita bëhet më e bukur. Le të bjerë shi, po të dojë edhe gurë, por me miq dhe mike dita bëhet më e bukur.” -ka shkruar Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012345790863037
array(1) { ["section"]=> string(99) "rishfaqet-me-ne-fund-monika-kryemadhi-prane-oxhakut-me-aktorin-e-njohur-le-te-bien-edhe-gure-111651" }