Rishfaqet Monika Kryemadhi pas incidentit me armë, shkon sërish në Lezhë me vajzën dhe Tushajn

Publikuar tek: politike, më 12:07 20-06-2015 Rishfaqet Monika Kryemadhi pas incidentit me armë, shkon sërish në Lezhë me vajzën dhe Tushajn Kryemadhi, vajza e saj dhe kandidati i Lezhes Tushaj

Pas incidentit me armë të ditës së djeshme në Lezhë Monika Kryemadhi është shfaqur sërish këtë mëngjes.

Deputetja e LSI është parë edhe njëherë nën shoqërinë e vajzës së saj si dhe kandidatit të majtë Viktor Tushaj i cili po garon në bashkinë e Lezhës, e kthyer tashmë në një zonë “të nxehtë” elektorale.

Duket se Kryemadhi ka dashur të japë një mesazh pas ngjarjes së mbrëmshme dhe fakti që ka marrë sërish vajzën e ka shkuar në Lezhë tregon se ajo është e vendosur t’i shkojë deri në fund fushatës së saj në2 mbështetje të kandidatit të majtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097169876098633
array(1) { ["section"]=> string(99) "rishfaqet-monika-kryemadhi-pas-incidentit-me-arme-shkon-serish-ne-lezhe-me-vajzen-dhe-tushajn-14096" }