Rishfaqet Nënë Zylija, fotografi nuk i ndahet dhe shikoni si e ka kapur (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 01-04-2016 Rishfaqet Nënë Zylija, fotografi nuk i ndahet dhe shikoni si e ka kapur (Foto)

Nënë Zylija, e cila u bë e famshme pas një fotografie të shkrepur nga Francesco Acone, foto që u përhap masivisht në internet, deklaroi se nuk do të shkonte në treg, pasi e kishte shumë larg.

Dhe mesa duket e ka mbajtur fjalën. E moshuara është fotografuar rastësisht, po nga autori i fotos së parë, në një prej rrugëve të Tiranës, duke tregëtuar produktet e kopështit të saj, këtë herë larg hyrjes së pallatit. Nënë Zylija është “kockë e fortë”, ajo mban në krah trastat e mbushura me produkte si dhe arkat që i sjell nga Mazreku, rreth 15 km larg Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071890354156494
array(1) { ["section"]=> string(81) "rishfaqet-nene-zylija-fotografi-nuk-i-ndahet-dhe-shikoni-si-e-ka-kapur-foto-36601" }