Rishfaqet Saimir Tahiri, nuk do ta njihni tani që ka lënë mjekër (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:31 23-08-2017 Rishfaqet Saimir Tahiri, nuk do ta njihni tani që ka lënë mjekër (Foto)

Pasi ka munguar për një kohë të gjatë nga skena publike, ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është parë në një lokal të kryeqytetit.

Tahiri pas kaq kohësh larg kamerave dhe rrjeteve sociale, është shfaqur me ‘look’ të ri. Në fotot e siguruara nga newsbomb.al ai shfaqet me mjekër tepër të gjatë, saqë do duhej ta shikoje për së dyti për ta njohur.

Mesa duket Tahiri ka mbyllur pushimet dhe është rikthyer në qetësinë e Tiranës të papërfshirë ende nga vorbulla e zhvillimeve të reja politike.

y5y34e5y5y5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019272089004517
array(1) { ["section"]=> string(74) "rishfaqet-saimir-tahiri-nuk-do-ta-njihni-tani-qe-ka-lene-mjeker-foto-89870" }