Risia e Bashkisë Vlorë, muzikë me DJ të lëvizshëm nëpër qytet (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:53 19-04-2020 Risia e Bashkisë Vlorë, muzikë me DJ të lëvizshëm nëpër qytet (VIDEO)

Bashkia e Vlorës ka gjetur një mënyrë “ndryshe” për të argëtuar qytetarët në këto orë vetë-izolimi të së dielës.

Siç duket edhe nga pamjet, një DJ ka instaluar pajisjet e tij përfshi disa bokse dhe drita shumëngjyrëshe në një kamion të Bashkisë që vjen vërdallë qytetit bregdetar.

DJ po luan muzikë moderne Dance dhe House. Për më tepër ndiqni videon: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093259811401367
array(1) { ["section"]=> string(73) "risia-e-bashkise-vlore-muzike-me-dj-te-levizshem-neper-qytet-video-203194" }