Risia e Gjykatës së Durrësit, ku mund të gjeni çdo informacion për çështjet gjyqësore

Publikuar tek: aktualitet, më 19:31 17-01-2019 Risia e Gjykatës së Durrësit, ku mund të gjeni çdo informacion për çështjet gjyqësore

Gjykata e Durrësit vjen me një risi teknologjike që e bën tepër të lehtë për qytetarët informimin për çdo çështje apo materiale të ndryshme.

Që nga dita e sotme, të gjitha këton informacione mund të gjenden të përmbledhura dhe të sistemuara në kanalin zyrtar të Gjykatës së Durrësit në Youtube.

Sot e në vijim, të gjitha videot informuese për marrjen e informacionit online lidhur me çështjen tuaj gjyqësore, si dhe materiale të tjera që do të përgatiten mund ti shihni në kanalin tonë zyrtar në youtube

Kanal i dedikuar Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës

Për më tepër klikoni në linkun https://www.youtube.com/channel/UC8AtbQXaZYsAwW4yY2iUH1Q më pas opsionin “Abonohu/Subscribe”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pjesë e grupit kriminal 'Bajri', Apeli i Krimeve të Rënda liron një nga të dyshuarit (EMRI)
Skandal në UBT/ Pedagogia ia shet librin e saj studentëve të Veterinarisë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011556148529053
array(1) { ["section"]=> string(91) "risia-e-gjykates-se-durresit-ku-mund-te-gjeni-cdo-informacion-per-ceshtjet-gjyqesore-149229" }