Ristani dhe Spahiu protestonin dikur së bashku, sot i ndan politika

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:17 17-12-2015 Ristani dhe Spahiu protestonin dikur së bashku, sot i ndan politika

Arben Ristani dhe Kreshnik Spahiu kanë qenë miq në kohën kur të dy ishin studentë dhe protestonin kundër regjimit komunist në fillim të viteve ’90. Megjithatë, sot karriera politike i ka larguar, të paktën në qëndrime, Ristanin që mban postin e Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike dhe Spahiun që drejton Partinë Aleanca Kuq e Zi. Në foto shihet gjithashtu edhe juristi i njohur Çlirim Gjata, i cili së bashku me Spahiun pozonin me dy gishta lartë. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010010957717896
array(1) { ["section"]=> string(72) "ristani-dhe-spahiu-protestonin-dikur-se-bashku-sot-i-ndan-politika-27941" }