Ristani: Tom Doshi duke qarë hallin e vet qan hallin e gjithë Shqipërisë

Publikuar tek: politike, më 15:28 26-02-2015 Ristani: Tom Doshi duke qarë hallin e vet qan hallin e gjithë Shqipërisë

Deputeti i Partisë Demokratike Arben Ristani, fjalën e tij në parlament e ka nisur duke cituar deputetët e PS, që sipas tij kanë guxuar ti vënë në dukje paaftësinë kryeministrit.

“Tom Doshi në fakt, duke qarë hallin e tij, qan hallin e gjithë Shqipërisë. Ben Blushi thotë se gjithnjë e më shumë shqiptarë duan të ikin jashtë shtetit”, tha Ristani duke cituar deputetët e Partisë Socialiste.

“Janë deputetët e PS, përfshi edhe Majkon, që kanë guxuar ti vënë në dukje kryeministrit paaftësinë e tij. Por kryeministri edhe një talent që ka si bojaxhi nuk është i aftë ta vëjë në punë”, tha deputeti  i PD Ristani i cili e mbylli fjalën e tij dukë thënë se nuk do të vonojë koha kur revolta do të vijë dhe kryeministri do të duhet të përballet me të.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kodheli: Policia Ushtarake, më pak kompetenca se Perëndimi
Devijimi i lumenjve/ Koka: Nuk do e falim ujin, projektet sipas Konventës »
Article Logic
Execution time: 0.010399103164673
array(1) { ["section"]=> string(76) "ristani-tom-doshi-duke-qare-hallin-e-vet-qan-hallin-e-gjithe-shqiperise-4499" }