Rita Lati tashmë 57 vjeçe: Po, kam të dashur por nuk do finalizohet me bashkëjetesë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:02 04-02-2017 Rita Lati tashmë 57 vjeçe: Po, kam të dashur por nuk do finalizohet me bashkëjetesë

Aktorja e dashur për publikun shqiptar Rita Lati, tashmë 57 vjeçe ka pranuar për Rudina Magjistarin se ka ditë në jetën e saj por nuk ka ndërmend ta finalizojë me bashkëjetesë.

“Është dikush që më mbush shpirtin me përkujdesjet e tij”, ka thënë aktorja ndërsa ka shtuar ‘Unë e kam mendjen te Roza” dhe se s’mendon shumë për të ardhmen e largët.

“Kur të plakem do shkoj në azil. Do gjej plakun më të bukur atje dhe do i them je i imi”, është shprehur me tone humori aktorja e cila pavarësisht viteve duket në superformë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089449882507324
array(1) { ["section"]=> string(87) "rita-lati-tashme-57-vjece-po-kam-te-dashur-por-nuk-do-finalizohet-me-bashkejetese-67699" }