Rita Ora del nga formula e perfeksionit, poston një foto tërësisht ndryshe nga e zakonshmja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:49 07-09-2017 Rita Ora del nga formula e perfeksionit, poston një foto tërësisht ndryshe nga e zakonshmja

Rita Ora në një foto të postuar në rrjetin social Instagram shfaqet tërësisht pa komplekse.

E njohur për natyrën e saj rebele, ajo nuk përpiqet të fshehë palat dhe rrudhat që i krijohen në bark. Ndryshe nga të gjithë personazhet e tjerë publikë, që tentojnë gjithmonë të fshehin me anë të programeve difektet e tyre dhe perpiqen duken  perfektë në sytë e publikut, Ora dukshëm përcjell një mesazh se secili duhet të ndjehet mirë me trupin e tij edhe pse nuk e arrin perfeksionin.

rita.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069489479064941
array(1) { ["section"]=> string(84) "rita-ora-del-nga-formula-e-perfeksionit-poston-nje-foto-teresisht-pa-komplekse-91446" }