Rita Ora i habit të gjithë, pranon propozimin për martesë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:15 21-10-2016 Rita Ora i habit të gjithë, pranon propozimin për martesë

Këngëtarja kosovare Rita Ora ka pranuar propozimin që i ka bërë për martesë Nicholas Grimshaw.

 Këtë e bën të ditur vet këngëtarja në Instagram.  “Po do të martohem me ty”, ka shkruar Rita teksa i është përgjigjur propozimit të tij.  

Nicholas është prezantues në radion BBC. Britaniku është 32-vjeçar dhe së fundi ka qenë moderator i Breakfast Show të radios publike britanike.

 Nicku ka punuar edhe në Channel 4 dhe për emision e këtij televizioni, Chart Show. Në vitin 2015 ishte edhe një prej gjyqtarëve të X Factor britanik.

Por a është e vërtetë, këtë do ta shohim në vijim!

rita_ora_pranon.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022223949432373
array(1) { ["section"]=> string(62) "rita-ora-i-habit-te-gjithe-pranon-propozimin-per-martese-56949" }