Rita Ora merr një ofertë marramendëse prej 2 milionë eurosh për të qenë në jurinë X Factor

Publikuar tek: bota, më 20:40 09-06-2015 Rita Ora merr një ofertë marramendëse prej 2 milionë eurosh për të qenë në jurinë X Factor

Simon Cowell nuk heq dorë nga Rita Ora. Mediat britanike flasin për shifrën marramendëse të 2 milionë eurove për të qenë pjesë e spektaklit X Factor.

Por Rita Ora, këngëtarja me origjinë nga Kosova nuk ka dhënë një përgjigje përfundimtare për këtë kërkesë.

Por për të qenë në jurinë e X Factor duket se oferta është joshëse, pavarësisht se më parë ajo ka qenë në jurinë e The Voice që është konkurrente e X Factor.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013092994689941
array(1) { ["section"]=> string(96) "rita-ora-merr-nje-oferte-marramendese-prej-2-milione-eurosh-per-te-qene-ne-jurine-x-factor-13128" }