Rita Ora ‘ndez’ rrjetet sociale, ngre fustanin dhe tregon të brendshmet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 15-08-2016 Rita Ora ‘ndez’ rrjetet sociale, ngre fustanin dhe tregon të brendshmet

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar një foto teksa tregon të brendshmet e saj dhe kjo ka mjaftuar për të ‘ndezur’ rrjetet sociale.

Këngëtarja 25-vjeçare ka tërhequr vëmendjen e mediave me linjat e saj seksi teksa ngre fustanin dhe tregon te brendshmet e saj.

Të gjithë i kanë kthyer sytë nga Rita e cila përbri fotos shkruan” Le të fillojmë”.

rita_89.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02655291557312
array(1) { ["section"]=> string(74) "rita-ora-ndez-rrjetet-sociale-ngre-fustanin-dhe-tregon-te-brendshmet-49763" }