Rita Ora ndihet e relaksuar, publikon një FOTO ndryshe nga hoteli

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:41 18-11-2016 Rita Ora  ndihet e relaksuar, publikon një FOTO ndryshe nga hoteli

Rita Ora është ndjerë tepër e relaksuar gjatë ditës së sotme teksa ka postuar një foto me robdeshambër.

Ajo ka punuar shumë se gjatë javëve për filmin e saj të ri, “Wonderwell” për të cilin po qëndron në Itali.

Dhe Rita Ora e trajtoje veten mjaft mirë gjatë kohës së lirë ndërkohë që shijoi pak relaks të merituar në dhomën e saj të hotelit në Toskanë. Duket se bukuroshja 25 vjeçare ndante një mendim shumë të veçantë të kohës së lirë, duke qëndruar pa reçipeta nën një robdëshambër të bardhë. Natyrisht që ky moment nuk mund të shpëtonte pa një selfie përvelues ku gjoksi i saj ishte provokues si gjithmonë, edhe pse shumë pak prej tij u shfaq për syrin e kamerës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022759914398193
array(1) { ["section"]=> string(70) "rita-ora-ndihet-e-relaksuar-publikon-nje-foto-ndryshe-nga-hoteli-59976" }