Rita Ora në 100 Vjetorin e Coca-Cola

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:21 19-03-2015 Rita Ora në 100 Vjetorin e Coca-Cola Rita Ora në 100 vjetorin e Coca-Cola

Rita Ora nuk heq dorë nga e kuqja tashmë që është e sigurt se duhet e mahnitshme veshur me të.

Ajo kishte zgjedhur këtë fustan në mëngjesin e sotëm për fushatën e saj të Coca-Cola-s si dhe festën e 100 vjetorit të kësaj kompanie.

“Faleminderit të gjithëve që erdhët të më shihnit këtë mëngjes herët, në fushatën time dhe 100 vjetorin e Coca-colas. Ngjyra ime e preferuar. Veshur në të kuqe”, shkruan këngëtarja.

Rita Orën tashmë e shohim gjithandej dhe fama e saj lundron në "ujëra të qeta" botërorë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.09290599822998
array(1) { ["section"]=> string(41) "rita-ora-ne-100-vjetorin-e-coca-cola-6367" }