Rita Ora në një lidhje të re? Darkë me ish-pjesëtarin e One Direction

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 10-09-2015 Rita Ora në një lidhje të re? Darkë me ish-pjesëtarin e One Direction

Rita Ora mesa duket e ka të vështirë të qendrojë single për një kohë të gjatë. Ajo është fotografuar duke dalë nga një restorant në Los Angeles ku kishte darkuar së bashku me Zayn Malik, ish-pjesëtar i grupit të njohur britanik One Direction.

Rita dhe Zayn kanë darkuar së bashku në restoran, por kanë dalë prej tij të veçuar, megjithatë kjo nuk u ka shpëtuar paparacëve të cilët kanë pritur momentin për t’i fotografuar ata jashtë lokalit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030173063278198
array(1) { ["section"]=> string(74) "rita-ora-ne-nje-lidhje-te-re-darke-me-ish-pjesetarin-e-one-direction-20489" }