Rita Ora një duhanpirëse e zjarrtë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:50 19-04-2016 Rita Ora një duhanpirëse e zjarrtë (Foto)

Këngëtarja Rota Ora është për përfshirë tashmë edhe në aktrim, ajo po xhiron për filmin ’50 hijet e Greit’ në Kanada.

Gjatë xhirimeve Rita është fotografuar duke tymosur cigare teksa shijonte jetën e natës në Vankuver e veshur me një bluzë transparente dhe pantallona të ngushta ku ka  treguar trupin e saj të tendosur dhe dinjitoz.

25 vjeçarja është fotografuar e mbështetur mbi kangjella teksa tymoste cigare nën shoqërinë e disa të rinjëve. Rita do të luaj rolin e Mia Greit, si motra e aktorit kryesorë.

rita1.jpg

rita5.jpg

rita4.jpg

rita3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1496479511261
array(1) { ["section"]=> string(45) "rita-ora-nje-duhanpirese-e-zjarrte-foto-38058" }