Rita Ora, një shqiptare në ‘’Oscar’’ (Foto+Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:53 23-02-2015

Këngëtarja shqiptare ka shkëlqyer në skenën e çmimeve ‘’Oscar’’ duke kënduar këngën "Beyond the Lights", kolona zanore e filmit ‘’Grateful’’. Performanca e saj u vlerësua maksimalisht nga kritikët dhe veshja e saj bardhë e zi hyri në listën e "të veshurave më mirë". Ky është një sukses i madh për këngëtaren tonë që këndoi në ndarjen e çmimeve Oskar, ngjarjen më të madhe të filmit në Botë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029197931289673
array(1) { ["section"]=> string(36) "rita-ora-nje-shqiptare-ne-oscar-4164" }