Rita Ora nuk kursehet, karantinimi në fshat i kushtoi 33 mijë euro

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:32 04-06-2020 Rita Ora nuk kursehet, karantinimi në fshat i kushtoi 33 mijë euro Rita Ora

Rita Ora njihet për jetën luksoze që bën, ndërsa edhe gjatë karantinimit duket se nuk është kursyer.

Gjatë periudhës së pandemisë ajo vendosi të izolohej në një fshat në veri-perëndim të Londrës,

Këngëtarja kishte planifikuar që të qëndronte atje vetëm disa ditë, por më pas Londra u fut në karantinë dhe izolimi i Ritës aty u zgjat.

Vendimi i Rita Orës për të qëndruar në Cotsëolds përpara se qeveria të impononte bllokimin e mundësisë së largimit nga fshati në shtëpinë e saj në Londër, i ka kushtuar asaj jo më pak se 30 mijë funte (33 mijë euro), raporton Daily Star Online.

Por kjo është një shifër e vogël në krahasim me pasurinë e këngëtares, pasi të ardhurat e saj nga labumet dhe koncertet shkojnë në miliona euro.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086650848388672
array(1) { ["section"]=> string(72) "rita-ora-nuk-kursehet-karantinimi-ne-fshat-i-kushtoi-33-mije-euro-208992" }