Rita Ora përfundon në librat shkollorë të Spanjës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:15 21-01-2021 Rita Ora përfundon në librat shkollorë të Spanjës Rita Ora

Së fundmi po bën xhiron e rrjetit lajmi se Rita Ora duket ka përfunduar në librat shkollorë në Spanjë.

Një person ka zbuluar përmes një statusi në Twitter fotografinë e Ritës në librin e anglishtes për shkollën e mesme.

Në një faqe ku shkruhet për kohët e ardhme, shfaqet një imazh i këngëtares shqiptare kur ishte nxënëse e shkollës “Sylvya Young Thatre Schoool”, në Londër.

“Dikush të më konfirmojë nëse kjo është Rita Ora dhe të më shpjegojë se çfarë bën në një libër të anglishtes së Shkollë së Mesme”, -ka shkruar një spanjoll në Twitter.

Ky status është shpërndarë edhe nga nëna e këngëtares, Vera Ora në Instastory, duke mos e fshehur krenarin dhe lumturinë për të bijën.

rita.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në Shqipëri do mbahet festivali i parë në botë ku hyrja do jetë me teste të shpejta për Covid-19
»
Article Logic
Execution time: 0.011183977127075
array(1) { ["section"]=> string(56) "rita-ora-perfundon-ne-librat-shkollore-te-spanjes-235899" }