Rita Ora pjesë e fushatës publicitare për Samsung Galaxy s6

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 14-04-2015 Rita Ora pjesë e fushatës publicitare për Samsung Galaxy s6

Këngëtarja Rita Ora do të jetë pjesë e një tjetër projekti të rëndësishëm dhe këtë herë për fushatën publicitare të Samsung Galaxy s6 dhe Samsung Galaxy s6 Edge.

“Ne jemi të gjithë të bashkuar me dëshirën për të parë se çfarë vjen më pas. Në jetojmë për momentin kur mundësitë të bëhen realitet, kur e ardhmja të bëhet realitet. Sepse ne ndjehemi të gjallë. Samsung Galaxy s6 është tjetri që sjell Samsung Galaxy”, shkruhet në fushatën e lançuar nw YouTube.

Reklama 1 minutëshe e quajtur “Anticipation” është xhiruar me bukuroshen kosovare Rita Ora,

Kënga për fushatën publicitare është zgjedhur “Im Alive” e Shinedown dhe Rita këndon disa pjesë nga ky hit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01109790802002
array(1) { ["section"]=> string(64) "rita-ora-pjese-e-fushates-publicitare-per-samsung-galaxy-s6-8685" }