Rita Ora poston foto përpara pasqyrës, e ëma i jep 'urdhër': Hajde m'u bo qik...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 28-02-2020 Rita Ora poston foto përpara pasqyrës, e ëma i jep 'urdhër': Hajde m'u bo qik... Rita Ora

Rita Ora pak kohë më parë njoftoi se bëri operacion bajamet dhe u shkëput pak kohë nga karriera e saj muzikore.

Por tani, këngëtarja ndihet mirë dhe është kthyer për të vazhduar projektet e saj muzikore.

Ajo publikoi disa foto dhe njoftoi se ishte kthyer në shtëpi.

"Koha e shtëpisë. Mezi po pres,”– shkroi Rita.

Por ajo që ra në sy ishte komenti i nënës së saj, Verës.

Hajde m'u bo qik e shpise tash,”- shkroi Vera.

rita.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Getoar Selimi publikon foton kur ishte foshnje, do e njihnit?
Britney Spears poston videon e dhimbshme, thyen këmbën duke kërcyer »
Article Logic
Execution time: 0.0069949626922607
array(1) { ["section"]=> string(80) "rita-ora-poston-foto-perpara-pasqyres-e-ema-i-jep-urdher-hajde-m-u-bo-qik-196808" }