Rita Ora respekton rregullat, vendos maskën dhe e kombinon me bikinin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:49 09-08-2020 Rita Ora respekton rregullat, vendos maskën dhe e kombinon me bikinin Rita Ora

Këngëtarja shqiptare Rita Ora po i shijon ditët e verës në plazh, ndërsa nuk harron të respektojë rregullat për të parandaluar koronavirusin.

Së fundmi i ka publikuar disa imazhe ku shfaqet provokuese në bikini. Ndërsa vihet re që edhe maskën e ka kombinuar në të njëjtën ngjyrë me bikinin që ka veshur.

“Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita pranë postimit.

Screenshot_3_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010284900665283
array(1) { ["section"]=> string(75) "rita-ora-respekton-rregullat-vendos-masken-dhe-e-kombinon-me-bikinin-216616" }