Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq të BRIT Awards, por riskon me fustanin e tejdukshëm (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:55 22-02-2017 Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq të BRIT Awards, por riskon me fustanin e tejdukshëm (Foto)

Këngëtarja Rita Ora ka vjedhur vëmendjen e të pranishmëve tapetin e kuq të ceremonisë së çmimeve BRITS’s.

E veshur me një fustan gati transparent bukuroshja bionde ka treguar se nuk mbetet pas kur bëhet fjalë për modë.

erte4t34t344tuiki.jpg

Rita është vlerësuar pozitivisht për veshjen dhe look-un e saj nga kritikët e modës teksa ka pozuar për dhjetra fotografët e pranishëm duke zbuluar shpatullat nga xhaketa ushtarake me gurë. /Newsbomb.al

fthuretswweryuklll.jpg

trqewtyqwqqqqq.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13024806976318
array(1) { ["section"]=> string(96) "rita-ora-shkelqen-ne-tapetin-e-kuq-te-brit-awards-por-riskon-me-fustanin-e-tejdukshem-foto-69625" }