Rita Ora si një fëmijë i lumtur, përcjell shumë dashuri për të gjithë(Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:58 23-08-2016 Rita Ora si një fëmijë i lumtur, përcjell shumë dashuri për të gjithë(Foto)

Rita Ora ka postuar një foto në Instagram, por shumë ndryshe nga herët e tjera.

Jemi mësuar të shohim këngëtaren të veshur në mënyrë ekstavagante, apo të zbuluar, ndërsa këtë herë vjen ndryshe.

Rita ka veshur tuta dhe një bluzë të thjeshtë, ndërsa ka buzëqeshur. Ajo ngjan shumë fëmijërore dhe e ëmbël, si një “fëmijë i lumtur”.

“Faleminderit të gjithë  që mbështesni me koleksionin tim të ri. Ju dua të gjithëve!”-shkruan këngëtarja.

rita_ora.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024495124816895
array(1) { ["section"]=> string(79) "rita-ora-si-nje-femije-i-lumtur-percjell-shume-dashuri-per-te-gjithe-foto-50571" }