Rita Ora takon Beyoncen, raporti ynë është familjar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:35 03-05-2016 Rita Ora takon Beyoncen, raporti ynë është familjar

Takimi i fundit i këngëtares me origjinë shqiptare me yllin Beyonce i ka mbyllur gojën të gjithëve për thashethemet që qarkullojnë se Rita ka ndërhyrë në mardhënien e çiftit Jay Z- Beyonce.

25-vjeçarja ka marrë pjesë në mbrëmjen e yjeve në Amerikë ‘Met Gala’ ku ka takuar Beyoncen dhe kanë pozuar sëbashku dhe mbi foto shkruhet:  “familje” ku duket se i cilësojnë raportet e tyre familjare.

Rita vazhdimisht ka mohuar se  mund të ketë patur mardhënie me Jay Z dhe vetëm javën e kaluar përmes një postimi në tëitter ajo tregonte se:  “Nuk ka asgjë me Beyonsen, përkundarzi kam respekt të madh.” 

rita_bey253.png

rita_bey23.png

rita_bey.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034284114837646
array(1) { ["section"]=> string(56) "rita-ora-takon-beyoncen-raporti-yne-eshte-familjar-39332" }