Rita Ora 'tërbon' kalimtarët, del në rrugët e Londrës pa të brendshme dhe pa bluzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:08 16-06-2019 Rita Ora 'tërbon' kalimtarët, del në rrugët e Londrës pa të brendshme dhe pa bluzë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Rita bëhet jo pak herë pjesë e lajmeve rozë me fotot dhe videot tejet provokuese.

Së fundmi Rita ka mahnitur kalimtarët, pasi ka dalë në rrugët e Londrës e veshur me jeshile, pa bluzë dhe reçipeta, por vetëm me një xhaketë të hapur.

'Duke dalë xhiro në perëndim të Londrës për një ditë', shkruan shqiptarja krahas fotove tejet sensuale.

f.jpg

xhngyk.jpg

xfbncgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1359269618988
array(1) { ["section"]=> string(86) "rita-ora-terbon-kalimtaret-del-ne-rruget-e-londres-pa-te-brendshme-dhe-pa-bluze-168444" }