Rita Ora thyen rregullat, zbulohet festa e fshehtë e ditëlindjes me 30 persona

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:59 30-11-2020 Rita Ora thyen rregullat, zbulohet festa e fshehtë e ditëlindjes me 30 persona

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora pak ditë më parë festoi 30-vjetorin e lindjes.

Me anë të postimeve në rrjtete sociale ajo tregoi se po e festonte ditëlindjen në shtëpi për shkak të masave nga Covid-19, por në të vërtetë nuk ka qenë kështu.

Rita ka organizuar një festë me 30 persona me miqtë e saj në fshehtësi të plotë.

'Dailymail' shkruan se këngëtarja ka organizuar një festë me 30 persona në një restorant në Londër, ku mes të ftuarve ishte motra e saj Elena, modelja Cara dhe Poppy Delevingne.

Raportohet se policia ishte njoftuar nga disa persona të cilët kishin dhënë edhe lajmin se në një restorant po organizohet një festë.

Kjo festë vjen në një kohë kur autoritetet kanë bërë thirrje që mos të ketë grumbullimi, për të bërë të mundur parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

pop.jpgr.jpgpoli.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Do të shkriheni së qeshuri, Grezda i bën videon epike Oriolës teksa po hanin drekën
»
Article Logic
Execution time: 0.010746955871582
array(1) { ["section"]=> string(84) "rita-ora-thyen-rregullat-zbulohet-festa-e-fshehte-e-ditelindjes-me-30-persona-229626" }