Rita Ora tregon linjat me bluzë të hapur, e ëma i lë komentin epik: T'u ka shkep Rit, hajde ta...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:52 23-07-2020 Rita Ora tregon linjat me bluzë të hapur, e ëma i lë komentin epik: T'u ka shkep Rit, hajde ta... Rita Ora

Vera Ora, e ëma e këngëtares së famshme Rita Ora, është gjithmonë aty për ta ngacmuar vajzën e saj me komente nga më të ndryshmet.

Së fundmi Rita ka publikuar një foto në Instagram, me rroba të zeza, por bluza sipër ka një stil të veçantë, pasi është e hapur në mes. I menjëhershëm ka qenë reagimi i Verës e cila i ka shkrirë gazit të gjithë: Tu ka shkep bluza Rit, hajde ta qepë mami.

Rita vetë nuk i ka kthyer përgjigje, por të shumtë kanë qenë ata që kanë replikuar te komenti i Verës. "Tamam nënë shqiptare je", i shkruan dikush. "Rita edhe sikur të dalë lakuriq i ka hije se është si lule", shkruan dikush tjetër.

Në foto Rita ka dalë krah një arushi Pooh, dhe ka shkrepur disa poza, vërtet interesante.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011951923370361
array(1) { ["section"]=> string(104) "rita-ora-tregon-linjat-me-bluze-te-hapur-e-ema-i-le-komentin-epik-t-u-ka-shkep-bluza-rit-hajde-ta-214744" }