Rita Ora uron Ditën e Flamurit me fjalë shqip dhe foto provokuese, detaji simbolik në takat e kuqe (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:28 28-11-2020 Rita Ora uron Ditën e Flamurit me fjalë shqip dhe foto provokuese, detaji simbolik në takat e kuqe (FOTO)

Rita Ora, këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk e harron origjinën e saj.

Nuk kishte sesi të mungonte nga bukuroshja një urim special në 28 nëntor, Ditën e Flamurit.

Këngëtarja ka uruar Ditën e Flamurit me disa foto shumë provokuese, ku shihet e veshur vetëm me një kanatiere të bardhë, e çuditshmja dhe njëkohësisht e veçanta është se Rita ka vendosur flamurin e Shqipërisë në takat e saj.

“Urime Dita e Flamurit! 28Nëntori. Gëzuar Dita e Pavarësisë Shqipëri, ju falënderoj fansat e mi të mahnitshëm që bëtë këtë video!!! Ju dua të gjithëve,” shkruan Rita në postimin e saj.

Ndërsa më pas ajo ka zgjedhur të postojë dhe një video të koncertit që ka mbajtur në Tiranë për 100 vjetorin.

Ajo ka ndarë një foto të vjetër ‘Instastory’, ku shihet e veshur me një jelek me flamurin kuq e zi dhe plis të bardhë.

Screenshot_7.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë është 'Black Friday', si po aplikohet në Shqipëri tradita amerikane e uljes së çmimeve
»
Article Logic
Execution time: 0.010552167892456
array(1) { ["section"]=> string(112) "rita-ora-uron-diten-e-flamurit-me-fjale-shqip-dhe-me-foto-provokuese-detaji-simbolik-ne-takat-e-kuqe-foto-229457" }