Rita Ora uron festën e pavarësisë në një mënyrë origjinale (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:57 28-11-2017 Rita Ora uron festën e pavarësisë në një mënyrë origjinale (FOTO)

Festën e Pavarësisë e ka uruar dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora.

 Përmes një fotoje të publikuar në rrjetin social Instagram, ajo shpreh urimet e saj për këtë ditë të shënuar.

Rita e ka uruar 28 nëntorin edhe në gjuhën angleze gjë që është pritur shumë mirë nga fansat e saj të shumtë.

“Happy independence day Albania”, thotë Rita Ora. 

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053182125091553
array(1) { ["section"]=> string(70) "rita-ora-uron-festen-e-pavaresise-ne-nje-menyre-origjinale-foto-101158" }