Rita Ora uron në mënyrë të veçantë Madonnën për ditëlindje, detaji që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 17-08-2017 Rita Ora uron në mënyrë të veçantë Madonnën për ditëlindje, detaji që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Këngëtarja Rita Ora ka uruar në mënyrë tejet të veçantë divën e muzikës Madonnën, e cila sot feston ditëlindjen.

Madonna mori urime të shumta nga fansat, miqtë, familjarët dhe kolegët e saj, një ndër to është dhe këngëtarja kosovare Rita Ora.

 Përmes një fotografie postuar në rrjetet sociale, Rita uroi Madonnën, por ajo çfarë ra në sy ishte fotoja që kishte zgjedhur.

Një foto ku dyshja paraqiten bashkë në skenë dhe ngrenë gishtin e mesit.

“Urime ditëlindjen mbretëreshë” shkruan Rita në urimin e saj. /Newsbomb.al/ 

 

rita.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dasma e Besit dhe Xhensilës, zbulohet ftesa si në përralla (FOTO)
Të jesh beqare në verë, 6 arsye pse është mirë »
Article Logic
Execution time: 0.0068719387054443
array(1) { ["section"]=> string(111) "rita-ora-uron-ne-menyre-te-vecante-madonnen-per-ditelindje-detaji-qe-terhoqi-vemendjen-e-te-gjitheve-foto-89348" }