Rita Ora uron pavarësinë e Kosovës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:28 17-02-2015 Rita Ora uron pavarësinë e Kosovës

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka uruar sot pavarësinë e Kosovës.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, Rita shkruan: “Urime dita e pavaresise. Happy Independence Day Kosovo”.

Këngëtarja me famë ndërkombëtare nuk harron të urojë çdo vit Kosovën dhe Shqipërinë në datat e pavarësisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023215055465698
array(1) { ["section"]=> string(39) "rita-ora-uron-pavaresine-e-kosoves-3684" }