Rita Ora Zhgënjen fansat, bën të qajë turisten e vogël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:12 03-07-2016 Rita Ora Zhgënjen fansat, bën të qajë turisten e vogël

Një rast arrogance nga këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora që kështu ka zhgënjyer një pjesë të mirë të fansave. Sipas Magazina.al një turiste nga Kosova është gëzuar tej mase kur ka parë Rita Orën në plazhin e Ulqinit dhe mezi nuk ka pritur t’i tregojë vajzës së saj të vogël e cila e do shumë Ritën. 

Por kur ajo ka kërkuar nga këngëtarja me famë botërore një foto me vajzën e saj, ajo ka refuzuar. Ky veprim aspak njerëzor ka bërë që fansja e vogël të fillojë të qajë, por kjo nuk i ka lënë fare përshtypje Ritës.

Është vetë nëna e vogëlushes që plot zhgënjim, ka ndarë mesazhet rrëfyese me mediat.

rita-sms-300x213.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0083339214324951
array(1) { ["section"]=> string(59) "rita-ora-zhgenjen-fansat-ben-te-qaje-turisten-e-vogel-45372" }