Rita Petro, poetja e "VRIMËS" që çmendi rrjetin: Perversiteti në çift është i bukur! Me dy meshkuj shqiptarë kam pasur eksperienca të bukura

Publikuar tek: kulture-art, më 09:59 15-11-2017 Rita Petro, poetja e

Poetja aq shumë e komentuar në rrjet me poezinë “Vrima” e cila u shpall fituese si poezia më e bukur erotike, Rita Petro, vjen sërish në qendër të opinionit publik.

E ftuar në Opinion, duke folur për kompleksitetin e meshkujve shqiptarë në raport me seksin, Petro është shprehur se ata kanë njohuri seksuale.

“Me meshkujt shqiptarë, partneri im është shqiptar, ish bashkëshorti im është shqiptar dhe unë kam eksperienca shumë të bukura. Gjatë bisedave me miqtë e mi dhe kur bisedojmë dhe për mënyrën se si i trajtojnë femrat, nuk e shoh blozë një gjë të tillë”, tha Petro ndërsa u shpreh më tej se brenda një çifti ka perversitet të bukur.

“Nëse unë ka moment që ndjej se kam nevojë për shumë ledhatim, se ashtu ndjehem për momentin unë atë do pëlqej më shumë ledhatimin.

Brenda një çifti ka edhe perversitet të bukur, nëse duam të flasim për gjënë tamam intime”, u shpreh poetja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12794184684753
array(1) { ["section"]=> string(141) "rita-petro-poetja-e-vrimes-qe-cmendi-rrjetin-perversiteti-ne-cift-eshte-i-bukur-me-dy-meshkuj-shqiptare-kam-pasur-eksperienca-te-bukura-99625" }