Rituali tropikal i pasditeve të Tiranës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:22 01-07-2015

Edhe pse kemi hyrë në muajin korrik, edhe pse çdo paradite dielli përvëlon, pasditet në Tiranë rezervojnë shi.

Kjo klimë ngjan më shumë me një klimë tropikale sesa me klimën mesdhetare të vendit tonë. Kjo video e sapo xhiruar tregon rreshjet që bien në Tiranë që tashmë janë kthyer në ritual. Rreshjet e shiut shpesh herë, pasditeve në Tiranë janë shoqëruar edhe me breshër. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Furtunë ndryshimesh mes prokurorësh, te Krimet e Rënda Blerim Tominaj
Deputeti denoncon derdhjen e naftës dhe plehrave greke në Dhërmi: Ndotjen e bën ilegalisht, kushtet do i sjellë zyrtarisht »
Article Logic
Execution time: 0.013635873794556
array(1) { ["section"]=> string(51) "rituali-tropikal-i-pasditeve-te-tiranes-video-15097" }