‘Ritvani e kishte armën që nga ’97-ta’, deputeti sulmon keq mediat: Vetëm një fundërrinë si Mero çorapja mund t’a bëjë

Publikuar tek: barometri, më 08:07 15-08-2018 ‘Ritvani e kishte armën që nga ’97-ta’, deputeti sulmon keq mediat: Vetëm një fundërrinë si Mero çorapja mund t’a bëjë

Deputei i PD, Myslim Murrizi reagon pas lajmit të shpërndarë në media ditën e djeshme, kur u tha se vrasësi i tetë fishtë i Selenicës, e kishte armën që nga viti 1997.

 

 Teksa përgënjeshtron këtë lajm se në atë kohë Zykaj ka qenë vetëm 3 vjeç deputeti sulon mediat dhe konkretisht gazetarin Mero Baze, që sipas tij shpërndau lajmin.

“Vetëm një gazete fëlliqesire si kjo dhe ndonjë fundërrine si Mero çorapja , mund ta shpërndaje këtë plehër “ lajm”, thotë ndër të tjera deuteti.

Reagimi i plotë:

Nje shkrim PSIKIK nga gazetare dhe gazeta PSIKOPATIKE-KOMUNISTIKE.

Kallashi qe mostra Ritvan i SELENICES ( 24) vjeç e paska fshehur qysh nga viti 1997.

O FELLIQESIRA qe çdo krim ne kete vend, çdo maskarallik ne kete vend, çdo hajdutllik ne kete vend, çdo gje te PISTE dhe te ZEZE qe gatuani dhe shperndani per QYTETARET e ketij VENDI, doni te jua shisni si FAJ te te tjereve.

Po a mund te fshehe KALLASH nje feminje 3 VJEÇARE?????

Po sa vjeç ka qene ky moster ne vitin 1997 o FUNDERRINA GAZETARE ??????

A thoni qe sot eshte 24 vjeç ky moster???

Vetem nje gazete FELLIQESIRE si kjo dhe ndonje funderrine si mero ÇORAPJA , mund ta shperndaje kete PLEHER “ LAJM”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013391017913818
array(1) { ["section"]=> string(120) "ritvani-e-kishte-armen-qe-nga-97-ta-deputeti-sulmon-keq-mediat-vetem-nje-funderrine-si-mero-corapja-mund-t-a-beje-131154" }