Rivalë në fushë, por festat e fundvitit bashkojnë lojtarin e Partizanit, Tiranës dhe Skënderbeut

Publikuar tek: sport, më 16:43 24-12-2016 Rivalë në fushë, por festat e fundvitit bashkojnë lojtarin e Partizanit, Tiranës dhe Skënderbeut

Tashmë janë mbyllur dy fazat e para të Superiores, ku Kukësi është shpallur kampion dimri.

Rivaliteti në fushën e blertë ka qenë mjaft i madh ndërmjet lojtarëve, ku duhet theksuar “lufta” ndërmjet Partizanit, Tiranës dhe Skënderbeut.

Megjithatë gjithçka duket që është lënë në fushën e blertë, pasi mbrëmë, lojtari i të kuqve, Krasniqi, lojtari bardheblu, Muzaka dhe mëngjërashi i Skënderbeut kanë festuar së bashku deri në orët e para të mëngjesit te “Folie” në kryeqytet. Gjithashtu me ta është bashkuar edhe ish-sulmuesi bardheblu, Mario Morina, aktualisht lojtar i Kamzës ku duken shumë të lumtur së bashku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025963068008423
array(1) { ["section"]=> string(100) "rivale-ne-fushe-por-festat-e-fundvitit-bashkojne-lojtarin-e-partizanit-tiranes-dhe-skenderbeut-63642" }