Rivalet, foto në studion e emisionit ''Shqip''

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:05 26-05-2015 Rivalet, foto në studion e emisionit ''Shqip''

Kjo është fotoja e grave rivale në politikë në krahë të ndryshëm politikë, por që kanë zgjedhur të pozojnë së bashku. Dje, Grida Duma e PD-së, kandidate për Durrësit dhe Zamira Rami e LSI-së për Gjirokastrën kanë qenë në studion e emisionit ‘’Shqip’’ të Rudina Xhungës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flamuri ‘’Autochtonus’’ valvitet në Vjenë
''Audi'' tërheq kalin »
Article Logic
Execution time: 0.1287899017334
array(1) { ["section"]=> string(47) "rivalet-foto-ne-studion-e-emisionit-shqip-11968" }