Robbie Williams do të performojë në qendër të Beogradit në 17 qershor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:40 07-04-2015 Robbie Williams do të performojë në qendër të Beogradit në 17 qershor Pop stari britanik Robbie Williams

Pop Stari britanik Robbie Williams do të performojë në Beograd në 17 qershor, lajmërohet nga mediat britanike. William ka përfshirë edhe kryeqytetin serb në turin e tij evropian “Let Me Entertain You”. Gazeta Guardian i referohet këtij si një nga turnetë më të mira të dekadës aktuale. 

Show në Beograd është organizuar nga Exit Team dhe Skymusic me mbështetjen e Arena Beograd dhe AAA Production. Cmimet e biletave sipas mediave serbe do të jenë 3990 rsd dhe madje dhe më lartë se kaq dhe do të ndahen në zyrat e kompanisë Eventim duke filluar nga data 6 prill. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027086973190308
array(1) { ["section"]=> string(74) "robbie-williams-do-te-performoje-ne-qender-te-beogradit-ne-17-qershor-8020" }