Robert Aliaj bën shok Nard Ndokën: Kam respekt për ty si politikan, ke sensualitet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:29 19-09-2016 Robert Aliaj bën shok Nard Ndokën: Kam respekt për ty si politikan, ke sensualitet

Anëtari i jurisë së Dance With Me, Robert Aliaj ka përgëzuar performancën e sotme të Nard Ndokës dhe Greta Koçit.

Aliaj ka theksuar se vlerëson Ndokën si politikan, ndërsa ka folur edhe për sensualitetin e kreut të PDK-së. Ndoka nuk i ka shpëtuar as pyetjeve për vizitën e tij në Kubë.

Aliaj: Ana tjetër e medaljes, tango është më afashinantja që e kërcen qenia humane. Është një zhaner ku kërcimtarët lëvizin në mënyrë perfekte që nuk ishte fare rasti. Këtu ka një përzgjedhje të politikës që kam respekt. Fabula që njëri me pushtet është normë që dy, tre femra t’i marri në krevat dhe kjo është në standard. Ketij, Zoti Nardi tenton të thotë ‘stop’ për këtë element skllavërie. E ka sensualitetin. Por Nardi nuk e thotë vetë. Këto janë fenomene që na ulin kokën. Komuniteti ndërkombëtar këto na shef. Integrimi nuk është leka kulo por vjen nga të gjithë ne. Populli nuk e do këtë. Stop banalitetit. Dhe ja një performancë shumë e bukur. Dhe kërkojmë mesazhin. Kjo është sukses dhe bravo

Ndoka: Tango të jep një mesazh, që ky është mesazh për dashurinë në radhë të parë. Mesazh, jo sms.

Aliaj: Vajtja jote në Kubë pse ishte?

Ndoka: Isha për pushime por mesova dhe disa kërcime interesante qe do i shpalos. Po të mos isha në Kubë s’do isha ketu. Si njerëzit shkova, me familjen, unë jam demokristian.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089161396026611
array(1) { ["section"]=> string(86) "robert-aliaj-ben-shok-nard-ndoken-kam-respekt-per-ty-si-politikan-ke-sensualitet-53435" }