Robert Aliaj zihet me të gjithë në skenë: Vera Grabocka, mos bëj lojëra me mua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:02 09-11-2015 Robert Aliaj zihet me të gjithë në skenë: Vera Grabocka, mos bëj lojëra me mua

Nuk i kanë mjaftuar personazhet që dalin në skenë, por anëtari i jurisë Robert Aliaj ka pasur një “fërkim” edhe me regjisoren Vera Grabockën.

E gjitha nisi pas kërcimit të Drini Zeqos me Viola Spiron, ku sërish ka nisur debati mes çiftit dhe Aliajt, ndërsa në debat është përfshirë edhe anëtarja tjetër e jurisë, Valbona Selimllari.

Në momentin kur Robert Aliaj po replikonte, mikrofoni nuk ishte i ndezur çka e ka irrituar atë, duke iu drejtuar Grabockës: “Vera ndize mikrofonin, mos bëj kështu lojërash me mua, ndize mikrofonin.”

Aliaj ka thënë më tej se artistë duhet të mësojnë të sillen dhe jo të bëhen lëpirësa për 5 lek.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019036054611206
array(1) { ["section"]=> string(82) "robert-aliaj-zihet-me-te-gjithe-ne-skene-vera-grabocka-mos-bej-lojera-me-mua-25054" }