Robert Berisha bëhet nostalgjik, publikon foto me Norën të viteve më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:58 09-09-2016 Robert Berisha bëhet nostalgjik, publikon foto me Norën të viteve më parë

Megjithëse është përfolur gjatë se lidhja mes tyre ka përfunduar, Robert Berisha dhe Nora Istrefi vazhdojnë të jenë bashkë prej rreth 11 vjetësh.

Berisha ka publikuar një foto të vitit 2009 ku çifti shfaqet i përqafuar dhe plot buzëqeshje.

Duket se çifti i dha fund beqarisë dy vite më parë dhe dashuria e tyre u kurorëzua me vajzën e tyre Rene.

robert.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030596971511841
array(1) { ["section"]=> string(78) "robert-berisha-behet-nostalgjik-publikon-foto-me-noren-te-viteve-me-pare-52414" }