Robert Berisha e thotë troç me emra: Këto janë këngëtaret që nuk do bashkëpunoja kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:20 26-06-2019 Robert Berisha e thotë troç me emra: Këto janë këngëtaret që nuk do bashkëpunoja kurrë

Këngëtari i njohur Robert Berisha ditën e djeshme ishte i ftuar në emisonin “Trokit”.

Mes të tjerash ai foli për projektet e tij muzikore, si dhe debatin e tij me kunatën, Tunën.

Mirëpo, krahas këtyre, Roberti nuk e pati problem të thoshte dhe emrat me të cilët nuk do të bashkëpunonte kurrë. Pa hezituar ai ndau me publikin emrat e këngëtareve të njohura shqiptare.

“Tuna, Tayna, Kida dhe Remzie Osmani”, u shpreh hapur Robert Berisha.

Tashmë me siguri do të pritet ndonjë reagim nga këngëtaret që përmendi Roberti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070910453796387
array(1) { ["section"]=> string(92) "robert-berisha-e-thote-troc-me-emra-keto-jane-kengetaret-qe-nuk-do-bashkepunoja-kurre-169771" }