Robert Berisha tregon momentin e vështirë: Si vendosa të lë duhanin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:11 22-05-2019 Robert Berisha tregon momentin e vështirë: Si vendosa të lë duhanin

Robert Berisha është një ndër meshkujt shqiptarë më të komentuar. Së fumdi ai ka qenë i ftuar në në emisionin #gjesi në T7.

Mes të tjerash këngëtari ka zbuluar edhe arsyen pse nuk e pi më duhanin.

Lidhur me këtë Roberti është shprehur se këtë vendim e mori pas një periudhe ku i është rrezikuar zëri, e kështu edhe karriera si këngëtar.

Për këngëtarin ky ka qenë një vendim i vështirë, por sipas tij ka mundur t'ja dalë.

robertiii-600x360.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohen për herë të parë FOTOT, ja si duket djali i Almedës dhe Tolgahan
Pas skandalit, Loredana vjen me surprizë për fansat (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013312816619873
array(1) { ["section"]=> string(73) "robert-berisha-tregon-momentin-e-veshtire-si-vendosa-te-le-duhanin-165212" }