Robert De Niro shpallet aktori më i mirë i të gjitha kohërave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:27 18-05-2015 Robert De Niro shpallet aktori më i mirë i të gjitha kohërave

Robert De Niro është shpallur zyrtarisht aktori më i mirë i të gjitha kohërave, sipas një analize të re.

Ai ka lënë pas aktorë të famshëm si Charlie Chaplin, Clint Eastwood dhe Leonardo Di Caprio. Analiza e re është bazuar në numrin e roleve kryesore që secili aktor ka luajtur, dhe jo në çmimet e fituara apo popullaritet. Sipas “Trinity Mirror Data Unit” bazuar në vlerësimet e IMDB, Robert De Niro ka patur më shumë role qëndrore se çdo aktor tjetër, në listën e 200 filmave më të mirë. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011364936828613
array(1) { ["section"]=> string(67) "robert-de-niro-shpallet-aktori-me-i-mire-i-te-gjitha-koherave-11433" }